همایش نمایندگان و شبکه فروش بیمه رازی برگزار شد

همایش نمایندگان و شبکه فروش بیمه رازی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی،  دومین گردهمایی مدیران و رؤسای شعب شرکت بیمه رازی و همایش نمایندگان و شبکه فروش طی روزهای 27 و 28 مهرماه در هتل استقلال تهران برگزارشد.

با توجه به نظر مدیرعامل بیمه رازی و برنامه ریزی‌های صورت گرفته، هر سه ماه یک بار جلسه‌ای مبنی بر بررسی عملکرد شعبه‌های شرکت در سراسر کشور و معرفی شعب برتر برگزار می‌شود که دومین جلسه این نشست روز پنجشنبه 27 مهر برگزار شد و چند تن از معاونان، مشاوران و مدیران ستادی به ارائه گزارش عملکرد پرداختند و در ادامه رؤسای شعب سراسر کشور به بیان مسائل و پیشنهادات خود پرداختند و نقطه نظرات خود را در جهت رسیدن بهتر به اهداف شرکت بیان کردند. از این رو طی این جلسه، شعبه های آپادانا، مشهد2، اراک و گرگان نیز به عنوان شعبه‌های برتر معرفی شدند که از رؤسا و کارکنان این شعب تقدیر به عمل آمد.

در ادامه، همایش نمایندگان و شبکه فروش بیمه رازی، روز 28 مهرماه با حضور و سخنرانی کارشناسان به نام صنعت بیمه و با هدف آشنایی شبکه فروش بیمه رازی با اهداف و سیاست‌های جدید شرکت، برگزار شد.

دکتر امراللهی با سخنرانی در این همایش بر مقوله مشتری مداری و استفاده از خرد جمعی و کارگروهی تأکید کردند و از نمایندگان خواستند با تشکیل انجمن صنفی به تعامل هرچه بیشتر با یکدیگر و شرکت بپردازند.

در طول برگزاری همایش از نمایندگان برتر در فروش بیمه‌های زندگی توسط مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره تقدیر به عمل آمد؛ همچنین از نماینده برتر کشوری خانم زهره تبرته فراهانی به طور ویژه تقدیر شد.

 

 

نمایندگان برگزیده بیمه رازی در 6 ماهه اول سال

رتبه‌های اول:

ایرج محمدی شعبه آپادانا

حسین امین آبادی شعبه تبریز

مهتاب رادمهر شعبه رشت

الهام هدایتی شعبه بجنورد

رتبه‌های دوم:

مریم ستوده شعبه کاشانی

عباسعلی وفایی شعبه مشهد

حسن جعفری شعبه رشت

مهدی تقوی‌پور شعبه قم

رتبه‌های سوم:

ویدا عطایی شعبه آپادانا

سیما سلطانی شعبه تبریز

رتبه چهارم:

محمد باقر تیزمغز شعبه آپادانا

 

 

نمایندگان برتر فروش بیمه زندگی از ابتدای سال 96 لغایت شهریورماه

 

1. زهره تبرته فراهانی کد 221368

2. مهرنوش بهرام آبادی کد 220153

3. رضا ابراهیمی 790468

4. محمدرضا آرام 221467

5. فهیمه عیسی زاده نشلی 790333

6. معصومه خورشیدی 221568

7. مینا بطحایی 220416

8. آقای فتح‌اله اکبری 220571

9. فاطمه عظیمی 790517

10. معصومه حسین‌زاده 790557

 

  • تاریخ درج: 29 مهر 1396
تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت بیمه رازی می‌باشد.
طراحی سایت و سئو توسط کاسپید