بازدید مدیرعامل بیمه رازی از شعبه شرق

بازدید مدیرعامل بیمه رازی از شعبه شرق

به گزارش روابط عمومی بیمه رازی، دکتر محمود امراللهی، مدیرعامل بیمه رازی سه شنبه 17مردادماه در شعبه شرق حضور یافت و با کارکنان شعبه دیدار و گفتگو کرد.

دکتر امراللهی در ادامه بازدیدهای خود از شعب تهران بیمه رازی، 17 مردادماه در شعبه شرق به گفتگو با کارمندان پرداخت و نظرات و پیشنهادات یکایک کارکنان شعبه را جویا شد.

شعبه شرق بیمه رازی یکی از شعب برتر بیمه در فروش و ارائه خدمات به مشتریان می باشد، ایشان ضمن اشاره به این نکته که مشتری مداری و استفاده از خردجمعی و کارگروهی سرلوحه فعالیت‌های بیمه رازی است به عملکرد خوب شعبه در خصوص تنوع بیمه‌نامه‌های صادره، رسیدگی به مسائل مربوط به نمایندگان، آموزش پرسنل و نمایندگان و جلب رضایت مشتریان اشاره کرد و ضمن بازدید از بخش‌های مختلف شعبه، توجه به مطالعه و آموزش را از برنامه‌های اصلی کارکنان و مدیر شعبه قرارداد و نیز از عملکرد خوب شعبه در سال 96 تقدیر و تشکر به عمل آورد.

لازم به ذکر است این سلسله دیدارهای مدیرعامل بیمه رازی به منظور آشنایی بیشتر با همکاران و همچنین بررسی روند انجام امور در شعب صورت می‌پذیرد.

  • تاریخ درج: 18 مرداد 1396
تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت بیمه رازی می‌باشد.
طراحی سایت و سئو توسط کاسپید