مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بیمه رازی برگزار شد

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بیمه رازی برگزار شد

 به گزارش روابط عمومی، مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت بیمه رازی با دستور جلسه انتخاب اعضا هیئت مدیره شرکت در روز سه‌شنبه 18مهر ماه سال 96 با حضور03/70 درصد از سهامداران تشکیل شد.

در ابتدا هیأت رئیسه مجمع تشکیل و فرشید بخشی معاون فنی بیمه‌های اشخاص به عنوان رئیس جلسه، مهندس بهمن یزدخواستی و علی اکبر دیلمانی زاد به عنوان ناظران جلسه و محمد اصغری ترکانی به سمت دبیر مجمع انتخاب گردیدند.

فرشید بخشی رئیس جلسه با قرائت دستور جلسه و اعلام اسامی کاندیدها از سهامداران درخواست کرد تا در برگه‌های رأی‌گیری نظرات خود را اعلام نمایند.

براساس رأی گیری از سهامداران حاضر در جلسه انتخاب اعضاء هیأت مدیره بیمه رازی انجام شد و آقایان بهمن یزدخواستی، محمود امراللهی، علی اکبر دیلمانی زاد، افشین تیرداد لسکو کلایه و شرکت پیشگامان تجارت آرکا به مدت دو سال به سمت هیأت مدیره بیمه رازی منصوب شدند.

همچنین مجمع به آقای محمود امراللهی مدیرعامل بیمه رازی وکالت با حق توکیل به غیر داد، تا با مراجعه به اداره ثبت شرکت‌ها نسبت به ثبت مراتب فوق و درج آگهی در روزنامه کثیرالانتشار اقدام نماید.

 

  • تاریخ درج: 19 مهر 1396
تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت بیمه رازی می‌باشد.
طراحی سایت و سئو توسط کاسپید