دیدار قهرمانان تیم کشتی بیمه رازی با هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت بیمه رازی

دیدار قهرمانان تیم کشتی بیمه رازی با هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت بیمه رازی

 کشتی گیران، مربی، سرمربی و سرپرست تیم کشتی بیمه رازی به همراه قهرمان وزنه برداری کشور با دکتر محمود امراللهی، مدیرعامل شرکت بیمه رازی دیدار و گفتگو کردند.

 به گزارش روابط عمومی بیمه رازی، این دیدار روز سه‌شنبه 17 مردادماه در سالن کنفرانس شرکت با حضور اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد و معاونان و مشاوران انجام شد.

 کیومرث محرابی، سرپرست تیم کشتی بیمه رازی ضمن ابراز خوشحالی از این دیدار، اقدامات و موفقیت های کسب شده در این تیم را بیان نمود و به جایگاه تیم کشتی بیمه رازی در عرصه ورزش جهانی اشاره کرد.

دیدار فوق با حضور چهره های ملی ورزش ایران نظیر غلامرضا محمدی، حسن رنگرز، صادق گودرزی و قهرمان وزنه برداری جهان بهداد سلیمی انجام شد.

غلامرضا محمدی سرمربی تیم کشتی آزاد بیمه رازی، حمایت های بیمه رازی و نگاه بلندمدت این شرکت را برای حضور در برنامه های ورزشی، گامی مهم در این عرصه دانست.

حسن رنگرز یکی دیگر از چهره های شناخته شده در عرصه کشتی نیز حضور بیمه رازی به عنوان  یک بنگاه اقتصادی در حمایت از ورزش ملی کشور را بیانگر نگاهی متمایز و قابل تقدیر دانست.

همچنین یکی دیگر از چهره های مطرح و افتخارآفرین کشور و دارای مدال قهرمانی جهان و المپیک بهداد سلیمی اسطوره وزنه برداری بود که در این مراسم حضور داشت، بیمه رازی در نظر دارد تا حمایتی گسترده از ورزش وزنه برداری و قهرمانان کشور در این عرصه داشته باشد.

در ادامه دکتر محمود امراللهی مدیرعامل بیمه رازی ضمن خوشامدگویی به اعضای تیم کشتی آزاد و فرنگی بیمه رازی و قهرمان وزنه برداری کشور، اظهار داشت: حضور قهرمانان ملی کشور در تیم بیمه رازی باعث خشنودی است و حمایت از جامعه ورزش کشور به خصوص ورزش کشتی و وزنه برداری به عنوان یک مسئولیت اجتماعی برای شرکت بیمه رازی در اولویت می‌باشد.

مدیرعامل بیمه رازی با اشاره به برنامه های پیش روی شرکت و با توجه به خرد جمعی و کارگروهی گفت: در نظر داریم تا حمایت بیشتر و گسترده‌تری را از ورزش ملی و پهلوانی کشور داشته باشیم و برنامه جذب ورزش‌دوستان و جوانان و نوجوانان را به ورزش ملی مورد بررسی و اقدام قراردهیم.

وی گفت: همان‌طور که بحث فرهنگ‌سازی بیمه در جامعه در برنامه‌های بیمه رازی قرار گرفته است، لذا به ورزش و اشاعه‌ی آن نیز توجه ویژه‌ای خواهیم داشت.   

  • تاریخ درج: 18 مرداد 1396
تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت بیمه رازی می‌باشد.
طراحی سایت و سئو توسط کاسپید