دوره آموزشی خسارت‌های ثالث جانی در مشهد با سخنرانی مدیرعامل بیمه رازی

دوره آموزشی خسارت‌های ثالث جانی در مشهد با سخنرانی مدیرعامل بیمه رازی

دومین دوره آموزشی خسارت‌های ثالث جانی در مشهد برگزار شد. در این دوره آموزشی روسای شعب و کارشناسان ارزیاب خسارت جانی شعب سرپرستی شرق کشور، مشهد، یزد، بجنورد، بیرجند و زاهدان حضور دارند و جناب آقای دکتر امراللهی مدیرعامل محترم بیمه رازی از طریق ویدیو کنفرانس اهداف و استراتژی‌های بیمه رازی را بیان کردند. وی ضمن تاکید بر آموزش حرفه‌ای و کاربردی ارکان مختلف ستادی بر ارزیابی درست پرونده های خسارت، پرداخت به موقع خسارت ها و شناسایی دقیق ذخایر خسارت معوق تاکید کردند.

مدیرعامل بیمه رازی به کاهش سهم بیمه شخص ثالث، و رشد 26 درصدی پورتفوی غیرثالث در 8 ماهه نخست امسال اشاره و این موضوع را در راستای سیاست متوازن‌سازی ترکیب پورتفوی شرکت عنوان کردند. وی همچنین به اهمیت مدیریت ریسک در بیمه و خصوصاً در بیمه‌های شخص ثالث خودرو و موتورسیکلت اشاره داشتند.

ایشان نسبت به تحقق بودجه امسال ابراز امیدواری کرده و تجهیز زیرساخت ها و سایر توانمندی های فنی و حرفه ای کارکنان و شبکه فروش را لازمه حضور بیمه رازی در تراز جهانی عنوان کردند.

 

  • تاریخ درج: 18 آذر 1396
تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت بیمه رازی می‌باشد.
طراحی سایت و سئو توسط کاسپید