بازدید مدیرعامل بیمه رازی از دو شعبه شرکت طی روزهای گذشته

بازدید مدیرعامل بیمه رازی از دو شعبه شرکت طی روزهای گذشته

دکتر محمود امراللهی، مدیرعامل بیمه رازی از دو شعبه آپادانا و آیت الله کاشانی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه رازی، دکتر محمود امراللهی، مدیرعامل این شرکت،  طی روزهای گذشته در دو شعبه آپادانا و آیت الله کاشانی حضور یافت و ضمن دیدار با یکایک همکاران این شعبه ها، به صورت رو در رو با آن ها به گفتگو پرداخت.


مدیرعامل بیمه رازی در این بازدیدها، ابتدا با مسئول هر شعبه در زمینه وضعیت عملکرد شعبه در خصوص بیمه نامه های رشته های مختلف، مسائل مربوط به نمایندگان، آموزش پرسنل و نمایندگان و سایر مسائل مربوطه به گفت وگو پرداخت و ضمن شنیدن نظرات و پیشنهادات مدیران شعب و کارکنان راه کارها و پیشنهادات خود را جهت بهبود عملکرد هر شعبه ابراز نمود.

گفتنی است در ادامه این دیدار صمیمانه، دکتر امراللهی ضمن بازدید از بخش های مختلف هر شعبه، رهنمودهایی در خصوص انجام بهتر امور به همکاران جوان شعبه بیان نمود و همکاران شعبه نیز نقطه نظرات، مشکلات و پیشنهادهای خود را پیرامون مسائل شعبه با وی در میان گذاشتند.

لازم به ذکر است این سلسله دیدارهای مدیرعامل بیمه رازی به منظور آشنایی بیشتر با همکاران و هم چنین بررسی روند انجام امور در شعب صورت می‌پذیرد.

  • تاریخ درج: 4 مرداد 1396
تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت بیمه رازی می‌باشد.
طراحی سایت و سئو توسط کاسپید