اخذ رتبه بلند مدت توانگری مالی B+ توسط بیمه رازی از مؤسسه‌ی Capital Intelligence

اخذ رتبه بلند مدت توانگری مالی B+ توسط بیمه رازی از مؤسسه‌ی Capital Intelligence

 

Capital Intelligence اعلام کرد چشم انداز شرکت بیمه رازی به سطح "مثبت" رسید و رتبه بلند مدت توانگری مالی "B+ گزارش شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه رازی، به نقل از پایگاه خبری ریسک نیوز، مؤسسه بین المللی رتبه بندی اعتباری Capital Intelligence  (رتبه بندی CI)،چشم‌انداز بلند‌مدت توانگری مالی(IFSR)بیمه رازی را از سطح "باثبات" به سطح "مثبت" تبدیل کرد. توانگری مالی IFRSs بلند‌مدت و کوتاه‌مدت برای بیمه رازی به ترتیب"B+"و"B" گزارش شده است. همچنین CI رتبه شرکت در سطح داخلی را از"irA"به"irA+"ارتقا داده است و چشم انداز کلی را از "باثبات" به "مثبت" تغییر داد. سطح"irA2"برای رتبه داخلی کوتاه‌مدت شرکت تأیید شده است.

رتبه‌بندی اعلام شده به خاطر ارتقا موقعیت بیمه رازی در بازار و همچنین کاهش سرمایه‌گذاری‌های پرریسک آن است.CI می‌تواند تغییرات مثبت بیشتری را برای بیمه رازی در نظر بگیرد در صورتیکه این شرکت قادر باشد پیشرفت حاصله را پایدار و مداوم سازد، در عملکرد بیمه‌گری بهتر و همچنین انعطاف‌پذیری مالی کافی داشته باشد که بتواند سرمایه مورد نیاز جهت دست‌یابی به رشد بالای برنامه‌ریزی شده شرکت را تأمین نماید.

یک عامل حمایتی دیگر برای بیمه رازی آن است که محیط و عملکرد عملیاتی را تا حد قابل توجهی بهبود بخشد به شکلی که تقاضای بیشتر برای محصولات بیمه‌ای را به دنبال داشته باشد.

طبق گزاش CI انتظار می‌رود که بیمه رازی همچنان موقعیت مناسب خود در بهبود فعالیت‌های اقتصادی بالقوه را حفظ کرده و بتواند تقاضا برای محصولات بیمه‌ای را افزایش دهد. بیمه رازی می‌تواند فضای رقابتی در بین 10 شرکت برتر را با کمک مدل کسب و کاری نه چندان پیچیده خود که بر پایه محصولات بیمه خرده فروشی مناسب، خدمات مناسب و اعتماد و اطمینان در بازار است، ارتقا دهد.

  • تاریخ درج: 7 شهریور 1396
تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت بیمه رازی می‌باشد.
طراحی سایت و سئو توسط کاسپید