اعلام رویکردهای جدید شرکت بیمه رازی

اعلام رویکردهای جدید شرکت بیمه رازیقائم مقام و سرپرست شرکت بیمه رازی رویکردهای جدید این شرکت را در سال 1396 در همایش کارشناسان بیمه های زندگی این شرکت که در تهران برگزار شد، اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه رازی آقای فرهاد خالقی قائم مقام و سرپرست بیمه رازی که در همایش کارشناسان بیمه های زندگی شرکت بیمه رازی سخن می گفت، ضمن تشکر از معاونت فنی بیمه های اشخاص و مدیریت بیمه های عمر و حوادث  جهت برگزاری دوره های آموزشی فنی و تخصصی برای کارکنان و نمایندگان شرکت، رویکردهای جدید شرکت بیمه رازی در سال 1395 را تشریح کرد.

قائم مقام و سرپرست شرکت بیمه رازی تعامل صحیح با بیمه گذاران و جلب رضایت حداکثری را از اهداف مهم شرکت بیمه رازی خواند و افزود لازم است کلیه کارکنان شرکت بیمه رازی با تاثیر از شعار این شرکت مبنی بر   "پرداخت خسارت 24 ساعته"تعامل خوبی را با بیمه گذاران برقرارکنند و با ارائه خدمات بیمه ای مورد نیاز و پرداخت خسارت بموقع رضایت بیشتر بیمه گذاران را کسب نمایند.

آقای خالقی ضمن اشاره به سهم 13.5 درصدی بیمه های زندگی در کشور وسهم  60 درصدی بیمه زندگی در کشورهای توسعه یافته، یکی از اهداف مهم شرکت بیمه رازی را افزایش سهم بیمه های زندگی در کشور برشمرد و اضافه نمود در برنامه سال جاری،  بمنظور تغییر ترکیب سبد پرتفوی شرکت بیمه رازی، افزایش پورتفوی قابل توجهی در همه رشته ها پیش بینی شده است که روند رشد بیمه های اشخاص بویژه بیمه های زندگی نسبت به سایر رشته ها و ازجمله بیمه شخص ثالث نیزبیشتر است که امیدواریم با برنامه ریزی های انجام شده و همکاری نمایندگان محترم ترکیب پرتفوی مورد نظر فراهم گردد.

قائم مقام و سرپرست شرکت بیمه رازی افزود: کارکنان و نیروی انسانی مهمترین رکن سازمانی شرکت هستند و بهمین دلیل برنامه های متعددی برای آموزش و تعالی و  اصلاح امور رفاهی کارکنان و اجرای طرح طبقه بندی مشاغل را در دست بررسی داریم که امیدواریم با اجرای برنامه های مذکور همکاران نیز بیش از پیش از همکاری با شرکت بیمه رازی خرسندتر باشند.

شایان ذکر است  همایش سراسری کارشناسان بیمه های زندگی شرکت بیمه رازی با حضور بیش از 60 نفر از کارشناسان ستادی و شعب این شرکت در تهران تشکیل گردید که علاوه بر بررسی تحولات صورت گرفته در حوزه بیمه های زندگی، انواع طرح های بیمه ای شرکت بیمه رازی در رشته های بیمه عمر و حوادث گروهی، عمر و سرمایه گذاری، حوادث انفرادی و بیمه های مسافرتی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و درپایان همایش نیز لوح تقدیر اهدایی قائم مقام و سرپرست به شعب برتر شرکت، توسط مدیر بیمه های عمر و حوادث اعطاگردید.

 

 

  • تاریخ درج: 8 خرداد 1396
تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت بیمه رازی می‌باشد.
طراحی سایت و سئو توسط کاسپید